Logo PNG Czarne.png
8416 2do1.jpg

Przy gotowaniu potrawy ważną kwestią jest dobór świeżych składników pochodzących z zaufanego źródła. Jeśli nawet drobny składnik będzie złej jakości może się to przełożyć na kiepski smak potrawy. Podobną zasadą kierujemy się przy tworzeniu naszych ukulele.

Za główny cel stawiamy sobie zapewnienie pełnej satysfakcji klienta oraz przyjemności z grania. Dlatego też używamy jedynie materiałów poddanych ścisłej kontroli jakości, nie oszczędzając na przyprawach, aby z produktów uzyskać odpowiedni smak.

 

Zaczynamy od postaw.
Elementem który definiuje brzmienie instrumentu jest drewno, dlatego stosujemy wyłącznie selekcjonowane materiały, które nadają wyjątkowy charakter naszym instrumentom. Podczas ręcznego selekcjonowania, w celu uniknięcia wszelkich skaz, wyszukujemy ubytki oraz wady materiałowe. Wybierając surowiec zawsze korzystamy z dobrze sezonowanego drewna, zwracając szczególną uwagę na jakość materiałów.

Sercem, ukulele są dwie płyty pudła rezonansowego, przednia oraz tylna. To one w największym stopniu wpływają na brzmienie. W naszych instrumentach te elementy wykonane są wyłącznie z litego drewna.